+90 (312) 286 80 29    info@nanomam.com
     
Nanomam
 
NANOMAM DANIŞMANLIK
 
     
   
 
Misyonumuz & Vizyonumuz

Şirketlerin ihtiyaçlarını tam olarak belirlemek ve analiz etmek, ihtiyaçlara yönelik tüm seçenekleri sunmak, en doğru seçeneğe karar vermek, belirlenen yok haritasına göre izleme ve değerlendirme yaparak her adımda şirketlerin yanında olmaktadır.

İlkelerimiz;

  • Doğruluk: Müşterimiz olan şirketlerimizin her biriyle etik ilkeler ve ticari gizlilik ilkesi esasına dayalı olarak dürüstlükle iş birliği içinde olmak.
  • Açıklık: Müşterimiz olan şirketlerimize karşı açık olmak, güncel bilgileri paylaşmak ve son dakika değişikliklerden kaçınmak.
  • Hizmet: Projeler sona erip başarıyla sonuçlanana kadar kendimizi başarılı olarak saymamak, müşterimiz olan şirketlerin memnuniyetini hizmet kalitesini belirlemede esas almak
  • Rekabet: İş dünyasında şirketleri büyümek ve gelişmek için harekete geçiren en önemli etken rekabettir. Rakabetsiz bir ortamda şirketlerin gelişmesini, yanilikler getirmesini bekleyemeyiz. Bu nedenle kendimizi rakiplerden ayırt edebilmemiz için sürekli yenilikleri izleme ve kendini yenileme, hizmet kalitemizi artırmada temel ilkelerimizden biridir.
  • Büyüme: Başarı varılacak bir nokta değil yolculuktur. Gelişmeleri yakından izleme, bilgi ve becerileri geliştirme temel ilkelerimizden biridir.

Vizyonumuz

Müşterimiz olan şirketlerin ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayarak en yüksek verim ve motivasyon ile sunduğumuz tüm hizmetlerde alanında en iyisi ve örnek bir şirket olmaktır.

 


Nanomam Nanomam